AROSHA – bandażowanie ciała

To wyjątkowy program zabiegowy oparty na specjalnych preparatach, które skutecznie walczą z takimi niedoskonałościami ciała jak zwiotczała mało elastyczna i przesuszona skóra, cellulit, rozstępy, zatrzymywanie wody, lokalne otłuszczenia. Bandaże Arosha idealnie sprawdzają się w modelowaniu nóg, pośladków, bioder, brzucha i ramion, ale także przy ujędrnianiu szyi, dekoltu oraz biustu.

Zabieg polega na owijaniu wybranych partii ciała specjalnymi bandażami z delikatnej bawełny nasączonymi aktywnymi składnikami (kofeina, guarana, olejek z mięty pieprzowej, cynamon, miód, kasztanowiec, wąkrotka azjatycka, kakao, proteiny mleczne). Dedykowane różnym problemom zabiegi mają działanie nawilżające, napinające, ujędrniające, drenujące, modelujące sylwetkę oraz antycellulitowe.

Uwaga

Zabieg idealnie wspiera kuracje odchudzające i aktywność fizyczną.

Efekt zabiegu

Skóra jest napięta, nawilżona i bardziej jędrna, a cellulit zredukowany. Obwody ciała mogą się zmniejszyć, czemu sprzyja likwidacja zastoi wodnych.

Przeciwwskazania

Zaburzenia krążenia, choroby serca i płuc, ciąża i laktacja, nowotwory, otwarte rany i uszkodzenia skóry, choroby i zmiany skórne, zapalnie żył.

Częstość

Jednorazowo lub w serii ustalanej indywidualnie, najczęściej 2-3 razy w tygodniu.

Cena zabiegu
Arosha bandażowanie - 170 zł
Dodatki do zabiegu
Masaż podciśnieniowy 20 min – gratis
Pakiet w dobrej cenie
Minimum 4 zabiegi w serii - 15% rabatu