Manicure

Po wykonaniu manikiuru nakładamy lakier winylowy, który w połączeniu ze specjalnym preparatem nawierzchniowym zwiększa swoją trwałość pod wpływem naturalnego światła. Pozwala to cieszyć się nieskazitelnym manikiurem przez tydzień i zmyć go zwykłym zmywaczem do paznokci, kiedy już się nam znudzi.

Cena zabiegu
Manicure CND Vinylux – 40zł
Malowanie CND Vinylux – 20zł
Po wykonaniu podstawowego manikiuru nakładamy lakier w formie żelu, który utwardzamy w oryginalnej lampie LED OPI. GelColor OPI jest jednym z najdoskonalszych wynalazków stylizacji paznokci, który zapewnia bezpieczeństwo płytki paznokciowej, wysoki połysk, aż do 2 tygodni noszenia oraz paznokcie suche zaraz po skończeniu aplikacji. Od teraz nie musisz w nieskończoność czekać, aż lakier wyschnie i martwić się, że zniszczysz swój manicure.

Cena zabiegu
Manicure GelColor OPI – 50zł
Malowanie GelColor OPI – 30zł
To podstawowy zabieg pielęgnacji dłoni, podczas którego nadajemy kształt paznokciom, usuwamy skórki, polerujemy płytkę. Na zakończenie nakładamy odżywkę oraz opcjonalnie lakier, który zabezpieczamy preparatem nawierzchniowym.

Cena zabiegu
Manicure – 30zł
Manicure z malowaniem – 35zł
Malowanie paznokci – 15zł
Jest to zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych paznokci. Polega on na wcieraniu pasty (witamina A + E, keratyna, pyłek pszczeli, ekstrakt z różowej perły oraz krzemionka z morza japońskiego) w płytkę paznokcia. Następnie paznokcie zabezpieczane są poprzez wpolerowanie w nie pudru. Dzięki temu odzyskują zdrowy wygląd i blask. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni. Po zabiegu nie zaleca się malowania paznokci do ok. tygodnia.

Cena zabiegu
Manicure Japoński – 40zł
Podczas wykonywania zabiegu kąpiemy paznokcie 5-10 min w preparacie z antyseptycznie działającym olejkiem z drzewa herbacianego oraz wybielającą esencją olejku cytrynowego, które wydobywają naturalny kolor i połysk paznokci.

Cena zabiegu
Manicure wybielający – 30zł