Gabinet

Z wielką przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług Gabinetu Kosmetologicznego.

W ofercie znajduje się szereg zabiegów z dziedziny kosmetologii upiększającej oraz pielęgnacyjnej – nakierowanych na rozwiązywanie różnych problemów skóry. Wykorzystywane są w nich najwyższej jakości preparaty kosmetyczne wspomagane certyfikowaną, nowoczesną i bezpieczną aparaturą.

Najwyższym priorytetem mojej pracy jest zadowolenie klientów. Pragnę, aby wszyscy opuszczający gabinet czuli się wspaniale. Dlatego też, poza zdobytym wyższym wykształceniem w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, nieustannie podnoszę moje kwalifikacje na licznych specjalistycznych szkoleniach i sympozjach.

Oferta zabiegów stale się poszerza, aby moi klienci mogli korzystać z najnowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii. Szczególnie bliskie są mi terapie manualne oraz zabiegi specjalistycznej pielęgnacji twarzy.

Zapraszam do bezpłatnych konsultacji i do zapoznania się z proponowanymi terapiami.

W celu jak najlepszego dopasowania się do Państwa potrzeb, gabinet nie ma ustalonych stałych godzin otwarcia. Wcześniejsza telefoniczna rezerwacja pozwoli wybrać najbardziej dogodny dla Państwa termin wizyty    Kontakt